DÜĞÜN HİKAYESİ

DÜĞÜN HİKAYESİ

Bu çekim paketinde amaç düğün gününüzdeki en önemli anları en iyi biçimde fotoğraflayarak belgelemektir. Bu paket en az kesintisiz 5 saat olmak üzere en çok ise istediğiniz bir saatten başlayıp ilk dansı da kapsayacak şekildedir. Kısaca örneklendirmek gerekirse : 5 saatlik çekimde hazırlıklar ve dış çekim yapılabilir. Veya Kız çıkarma ve dış çekim de olabilir. Hazırlıklar ve Dış çekimi yaptığımızda şöyle olur: Gelinin kuaförüne Ana gider makyaj ve saç yapımını fotoğraflar ben de Damat bey ile aynı süreçte gerçekleşen damat traşını giyinişini ve süslenmiş arabayı alışını fotoğraflarım. buradan dış çekime geçilir. Çekim biter. Bu tarz çekimlerde ortalama 100 fotoğraf çift tarafından seçilir ve detaylı Photoshop işlemlerinden sonra albümde yer alır. Düğün belgeseli çekimini çift istediği kadar uzatabilir. işin uzadığı her saat ücretlendirilir. Bu tarz bir çekimde çiftlerin en çok tercih ettiği albüm seti seçeneğimiz: 30x80cm Ön Arka ve Sırt Fotoğraf baskılı ve yazılı kapak tasarımı 30x80cm 20 sayfa (10 Yaprak) ipek kağıda baskılı panaromik albüm 2 adet 20x 53cm ipek kağıda baskılı panaromik aile albümü 50x70cm ipek kağıda baskılı poster Kişiye özel kapak tasarımlı DVD kabı ve Kişiye özel baskılı DVDlerde tüm datanın orjinalinin teslimi.
DIŞ ÇEKİM

DIŞ ÇEKİM

Dış çekimlerde, çiftlerimizin görüşmemiz sırasında bizim de tavsiyelerimizle belirledikleri kendilerini rahat hissedecekleri bir yere gidiyoruz. Dış çekim de tarz olarak mekandan çok çiftlere odaklanan bir stilimiz var. Dışçekim sırasında eşim ve ben en doğal ve romantik fotoğraflarınızı çekmeye çalışıyoruz. Çekim iki saat sürüyor. Çiftlerimiz çekimi uzatmak isterlerse her saat için ek ücret ödeyerek istedikleri kadar uzatabilirler. Bu tarz çekimlerde ortalama 50 fotoğraf çift tarafından seçilir ve detaylı Photoshop işlemlerinden sonra albümde yer alır.
TRASH THE DRESS

TRASH THE DRESS

Kısaca düğünden sonra yapılan dış çekim diyebiliriz. Tek farkı bu çekimin farklı bir misyonla yapılıyor olması :) Amaç gelinliği ve dağmatlığı hoyratça kullanmak. icabederse denize dalmak icabederse çamura yatmak gerekebilir. Bu tamamen sizin sınırlarınıza bağlı :) Bu tarz çekimlerde ortalama 50 fotoğraf çift tarafından seçilir ve detaylı Photoshop işlemlerinden sonra albümde yer alır.
SAVE THE DATE

SAVE THE DATE

Batı ülkelerinde oldukça popüler olan bir uygulama yıldan yıla ülkemizde de talep görmeye başladı. iyi de oldu. Neden? Çünkü save the date çekimleri düğünden önce, hatta davetiye dağıtılma dönemlerinde yapılan bir çekim. Zaten davetiyenin içinde, çiftin sevdiklerine ilettikleri güzel mesajın içinde kendi fotoğraflarının da yer alması fikrinden gelen bir uygulama. Bu çekimi yapmak çift için önemli. Bir nevi dış çekimin provası en azından profesyonel bir makina karşısında ikinci seferde daha rahat poz verebilirsiniz :) Düğününüzü böyle özel fotorğaflarla duyurmak isterseniz düğünden en az bir iki ay önce çekiminizi yaptırmalısınız :) Bu fotorğafları hem davetiyelerin içinde baskı olarak hem de sosyal medyada düğününüzü duyururken kullanabilirsiniz. Fotorğaflarınızı dijital olarak veriyorum. eğer isterseniz istediğiniz boyut ve adetlerde fotorğaf baskıları olarak da temin ediyorum.
NİŞAN, KINA, NİKAH

NİŞAN, KINA, NİKAH

Nişan’ın yapıldığı mekanda veya evinizde, nişan sırasında gerçekleşen tüm seremoniyi ve o güne dair gerekli gördüğümüz detayları Eşim Ana ile beraber fotorğaflıyoruz. 2-3 saatlik bir çekim yapıyoruz. eğer araya bir de mini dış çekim sıkıştırabilirsek onuda sıkıştırıyoruz:) Çekim süresini saatlik ek ücret karşılığında dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Kına’nın yapıldığı mekanda veya evinizde kına sırasında gerçekleşen tüm seremoniyi ve o güne dail gerekli gördüğümüz detayları eşim Ana ile beraber fotorğaflıyoruz. Sadece kadınların olduğu kına gecelerinde gecenin yapıldığı mekanda Ana tek başına çekim yapıyor. Bu tarz çekimlerde ortalama 50 fotoğraf çift tarafından seçilir ve detaylı Photoshop işlemlerinden sonra albümde yer alır.
YURTDISI CEKİMLER

YURTDISI CEKİMLER

Yurtdışında balayını geçirecek çiftlerin ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz bu paket bizi çok heyecanlandırıyor. eminim okuduğunuzda sizi de heyecanlandıracaktır :) Yurtdışında gerçekleştireceğimiz çekimler için bir ücret talep etmiyoruz. Artık yol ve konaklama masraflarımızı karşılamanız yurtdısında herhangi bir yerde bambaşka fotoğraflarınız olması için yeterli olacak. Neden mi? Çünkü gezmeyi seviyoruz :) Ana’nın Hırvat pasaportu olduğu için neredeyse bütün ülkelere vizesiz girebiliyor. yani bir uçak bitetine bakar.... Bu tarz çekimlerde ortalama 50 fotoğraf çift tarafından seçilir ve detaylı Photoshop işlemlerinden sonra albümde yer alır.